Hakkımızda

1997 yılında kurulan şirketimiz,sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki benimseyerek müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan firmamız kısa vadede birçok başarıya imza atmıştır. Firmamız, dünyanın saygın iştiraklerinden olan Polisan Boya, Marshall Boya, Filli Boya, Knauf ve Weber üretici firmalara bağlı yetkili bayi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği bir ortamda sizlere çözüm ortaklarımızın çatısı altında siz değerli müşterilerimize yüksek finansman gücümüz ile kusursuz proje yönetimimiz ve yüksek işçilik kalitemizle birlikte ısı yalıtımı sektörünün lider uygulayıcı firması haline gelmiştir.

Sanayi yapılarından özel konutlara, alışveriş merkezlerine, ofis ve iş merkezlerinden, eğitim ve yurt binalarına, hastanelerden otellere ve dini yapılara farklı alanlarda benzersiz bir deneyime sahibiz. 

Ünal Grup İnşaat cephe sistemleri çalışanlarına karşı ana felsefemiz ; EMNİYET , EHLİYET , CİDDİYET. Sizlere karşı felsemiz KALİTELİ , HIZLI , EKONOMİK ve ERGONOMİK yapılar üreterek siz değerli müşterilerimizle mutlulugunuzu paylaşmaya devam edicez... 

Fiyat Bilgisi İçin Arayınız!

Telefon :0532 612 96 87

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşif talebinizi iletişim sayfamızda yer alan form aracılığıyla ya da telefon numaralarımız aracılığı ile arayarak yapabilirsiniz.